fb

Hizmet Verilen İlçeler

Ahırlı
Akören
Akşehir
Altınekin
Beyşehir
Bozkır
Cihanbeyli
Çeltik
Çumra
Derbent
Derebucak
Doğanhisar
Emirgazi
Ereğli
Güneysınır
Hadim
Halkapınar
Hüyük
Ilgın
Kadınhanı
Karapınar
Karatay
Kulu
Meram
Sarayönü
Selçuklu
Seydişehir
Taşkent
Tuzlukçu
Yalıhüyük
Yunak

Başakşehir Bölgesinde Usta Bul

Başakşehir'de tadilat, tamirat, tesisat, inşaat gibi alanlarda hizmete ihtiyaç duyuyorsanız Ustabilir.com aracılığıyla Başakşehir Usta bul yazarak arama yapabilirsiniz. Ustaların yorumlarına göz atarak evinizde ya da ofisinizde çalışacak hizmet vereni bulabilirsiniz. Stresli başlayan bir günde anahtarınızı evde unuttuysanız o halde çilingir kategorisindeki hizmet verenlerden yararlanabilirsiniz. Başakşehir usta için hızlı arama yaparak önünüze çıkan ustaların profillerini inceleyebilirsiniz.

Başakşehir Bölgesindeki En İyi Ustaları Bulun!

Evinize, iş yerinize, okula ya da hastaneye tanımadığınız bir ustayı nasıl çağırabilirsiniz? Çağıracağınız kişinin işinin ustası olduğundan emin misiniz? Başakşehir usta aramasında kategorilere göre alanı daraltabilirsiniz. Böylece doğrudan ihtiyaç duyduğunuz hizmeti veren ustaları daha kolay bulabilirsiniz. Başakşehir usta arayışınızda kendinize uygun hizmeti buldunuz mu? Artık ustayla iletişime geçebilirsiniz. Onun müsaitlik durumunu, işi en erken ne zaman yapabileceğini, ne kadar ücret istediğini öğrenebilirsiniz. Eğer girdiğiniz iletişim ustaya güvenmenizi sağladıysa işi yapacağı günü ve saati belirleyebilirsiniz.Başakşehir usta arayışında talep oluşturabileceğiniz kategoriler şunlardır:
 • Çilingir
 • Kapı, pencere, balkon
 • Yalıtım ve mantolama
 • Isıtma, soğutma, havalandırma
 • Bahçe ve peyzaj
 • Çatı ve oluk
 • İnşaat
 • Boya, badana
 • Su tesisatı
 • Yer döşeme ve kaplama
 • Yetkili servisler
 • Mutfak ve banyo tadilatı
 • Duvar, tavan, alçı
Yaşadığınız ya da çalıştığınız alana bir usta davet etmek için çalışan kişilerin iletişim bilgilerine ve profillerine Ustabilir üzerinden ulaşabilirsiniz. Deneyimli ustalarla çalışmak isterseniz bu durumda hizmet verenlerin profillerinde yer alan yorumlara ve puanlara göz atarak karar verebilirsiniz. Başakşehir usta ilanları için kategori seçimi yaptıktan sonra şehir ve ilçe bilgisini de yazarak ihtiyaç duyduğunuz hizmeti bulabilirsiniz.


SIKÇA SORULAN SORULAR

Başakşehir usta arayışını fiziki olarak gerçekleştirmek, size büyük oranda vakit kaybettirir. Oysaki ihtiyaç duyduğunuz hizmeti Ustabilir sayesinde hızlıca bulabilirsiniz. Bunun için yaşadığınız bölgede aktif usta olup olmadığını hızlıca kontrol edebilirsiniz. Sonrasında sisteme giriş yaparak aktif çalışan ustalarla iletişime geçebilirsiniz. Sistem üzerinden hizmet veren ustaların numaralarını görebilir, mesaj atabilir ya da telefonla arayabilirsiniz. Başakşehir usta seçenekleri arasında ustabilir.com platformu size rehberlik eder. Platform aracılığıyla usta bulmak için ekstra bedel ödemenize gerek kalmaz. Ustabilir, bir hizmet alan ve veren aracısıdır. Ustabilir sizden komisyon ücreti talep etmez. İnternette farklı usta hizmetleri için birçok web sitesi aramak yerine kategorilerle ilişkili birden çok ustayı tek merkezden görebilirsiniz.
Başakşehir usta ilanları içinde yer alan hizmetleri ana kategorilerin altında yer alan diğer bütün hizmetlerle birlikte alabilirsiniz . Örneğin ısıtma, soğutma ve havalandırma hizmetlerinde klima, kombi ve havalandırma hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Bir ustadan birden çok alanda hizmet alabilirsiniz. Genellikle tadilat işlerinde su ve kanalizasyon çalışmaları gibi birbiriyle bağlantılı işler için ayrı bir usta aramanıza gerek kalmaz. Petek temizliği, kaçak su tespiti yapan bir usta aynı zamanda kombi bakımı da yapabilir. Su tesisatı kategorisi altında rezervuar tamiri ve montajı gibi hizmetler yer alır. Bunun gibi tadilat, tamirat, tesisat hizmetleri dışında inşaat ve yetkili servis hizmetleriyle günlük hayatta ihtiyaç duyabileceğiniz temel hizmetlere hızlıca ulaşabilirsiniz. Başakşehir usta hizmetleri için anlaştığınız ustadan seçtiğiniz kategori özelinde bağlantılı diğer hizmetleri de alabilirsiniz. Hizmet sonrasında usta hakkında memnuniyetinizi belirtebilirsiniz. Ustabilir profiline sahip olan diğer kullanıcılara hizmet aldığınız kişinin yetkinliği ve iş kalitesi hakkında böylece bilgi verebilirsiniz.
Başakşehir usta fiyatları, genel olarak piyasa standartlarına değişir. Ancak tek belirleyici bu değildir. Usta size çalışılacak alana, geleceği yere olan uzaklığına göre fiyat teklifi verir. Yerinde bir teşhis yapmadığı sürece ustanın size tahmini bir rakam verdiğini unutmamalısınız. Çünkü ustalar; çalışacağı zamana, işin zorluğuna göre farklı ücretlendirme yelpazesine göre size bilgi verir. Bahçeşehir usta taleplerinizde tahmini bir ücret öğrenmek için öncelikle hizmet alacağınız kişiyle görüşmelisiniz. İşle ilgili bütün süreci öğrenmelisiniz. Bu sayede en düşük ve en yüksek rakam konusunda cebinizden ne kadar para çıkacağını tahmini olarak öğrenebilirsiniz.
Başakşehir usta ilanlarına ulaşmak için Ustabilir platformunu tercih ederseniz aşağıdaki avantajlı özelliklere erişebilirsiniz:
 • Üyelik için herhangi bir ücret ödemezsiniz.
 • Size en yakın lokasyondaki ustaları kolayca listeleyebilirsiniz.
 • Ustabilir platformunda üyelik açarak istediğiniz zaman ihtiyaç duyduğunuz hizmetlere hızlıca ulaşma şansı bulabilirsiniz.
 • Çok kısa bir süre içinde birden çok ustayla konuşarak çalışma şeklini öğrenebilirsiniz.
 • Ödeme yöntemi ve iş ile ilgili diğer bütün detayları hizmet verenle aracı olmaksızın konuşabilirsiniz.
 • Prosedürlerle vakit kaybetmezsiniz.
 • Başakşehir usta aramasını Ustabilir aracılığıyla tek web sitesi üzerinden farklı alanlarda hizmet veren birden çok ustanın profiline saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.
 • Bilinçli ve müşteri memnuniyetini önemseyen ve işini iyi yapan ustalardan hizmet alma şansı bulabilirsiniz.
 • Ustalardan hizmet ücretlerini üç aşağı beş yukarı öğrenebilirsiniz.
 • Ustabilir platformunda aktif olarak hizmet veren ustaların yetkinliklerini profillerini inceleyerek kolayca görebilirsiniz.
 • Taleplerinizi ustalara 7/24 ulaştırabilirsiniz. Onlar da müsait oldukları zamanlara göre size 7/24 cevap verebilirler.
Kendinize en yakın ve en uygun hizmeti cep telefonu ya da bilgisayar aracılığıyla hızlıca bulabilirsiniz. Başakşehir usta hizmetleri için hızlıca profil oluşturarak talebinizi iletebilirsiniz. Ustabilir aracılığıyla ihtiyaç duyduğunuz hizmeti ve size yakın olan ustaları hemen bulabilirsiniz.