fb

UstabilirUstabilir, usta arayanlar ile işinin uzmanı ustaları buluşturan ücretsiz ve komisyonsuz bir platformdur. Koçtaş olarak, mağazalarımızda bize sürekli sorulan “Tanıdığınız iyi bir usta var mı?” sorusuna kayıtsız kalamadık ve alanında uzman ustalar ile müşterileri bir araya getirmek için “Ustabilir” platformunu geliştirdik.
Konum ve hizmet türüne göre ihtiyaca en uygun, alanında uzman ustaları listeleyen Ustabilir;usta bulma ihtiyacının, hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde karşılamasını sağlar. Ustabilir’de ustaların niteliği; mağaza onayı, müşteri yorumları, müşteri puanlaması ve referans işler gibi birçok farklı açıdan belirlendiğinden güvenilirlik ön plandadır. Boyadan tesisata, elektrikten seramiğe kadar 160 farklı hizmet kategorisi bulunan Ustabilir, AppStore veya GooglePlay’den de ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

Neden Ustabilir`i Seçmelisin?

Hızlı, Kolay ve Ücretsiz

Konumuna ve faydalanmak istediğin hizmet türüne göre ihtiyacına en uygun ustalara zaman kaybetmeden anında ulaşabilir ve uygulamadan tamamen ücretsiz olarak faydalanabilirsin.

Geniş Hizmet Kategorisi

100’ün üzerinde hizmet kategorisi ile ustaları uzmanlık alanına göre seçme imkânına sahipsin.

İşin Ehli Güvenilir Ustalar

Ustaları sertifika ve puanlarına göre değerlendirebilir, daha önce gerçekleştirdiği işlerini referans alarak ustayı tanıyabilir, binlerce usta arasından talebini dilediğine ulaştırabilirsin.