fb

Sıkça Sorulan Sorular

SIKÇA SORULAN SORULAR

Koçtaş’ın ustalar ile usta arayan müşterileri bir araya getirdiği platformdur.
Ustabilir uygulaması ücretli değildir. Ustalar ve usta arayanlar App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirerek kullanabilirler.
kampanyaya katılmak için Ustabilir uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra “Hemen Usta Bul” seçeneğiyle, iletişim izni onayınızı vererek kayıt olmanız gerekmektedir. Kampanya aktivasyonlu Koçtaş Kart sahibi müşteriler için geçerlidir. Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanabilir. Kampanyada kazanılan 10TL puan, kampanya kayıt tarihinden itibaren 30 gün boyunca Koçtaş mağazalarında kullanılmak üzere geçerlidir. Ustabilir kampanyayı her zaman durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.
Ustabilir tüm Türkiye'de hizmet vermektedir.
Ustabilir’de yer alan ustalar Koçtaş’ın ustası olmayıp, Koçtaş Usta Kartı olan ustaları kapsamaktadır.
Müşteri olarak kayıt olabilmek için Koçtaş müşterisi olmaya gerek yoktur.

TESİSAT: Elektrik ve Aydınlatma, Su Tesisatı, Doğalgaz Tesisatı, Isıtma Soğutma Tesisatı

DEKORASYON: Boya Badana ve Alçı, Mobilya Montaj ve Tamir, Kapı ve Pencere, Mutfak ve Banyo Tadilat, Ahşap ve Fayans Zemin Kaplama

DIŞ MEKAN Çatı Yalıtım, Bahçe ve Peyzaj, Boyama ve İzolasyon - Mantolama

Ustabilir uygulaması üzerindeki login (giriş) ekranında bulunan «Şifremi Unuttum» tıklanarak, cep telefonu numarası girilir ve cep telefonuna gelen aktivasyon kodu yine bu alana girilerek yeni şifre belirlenebilir.
Ustabilir uygulaması üzerinden usta hakkında şikayette bulunulabilir, usta engellenebilir. Ustalara yapılan yorumlar diğer müşteriler tarafından görülecektir.
Bazı akıllı telefonların yazılımları ve mevcut uygulamaları sebebiyle bu tür durumlar yaşanabilmektedir. Telefonun işletim sisteminin güncel olup olmadığı kontrol edilmelidir.